Catering a gastro služby

Co by to bylo za oslavu bez grilovaných specialit, pivního výčepu s výkonným chlazením a pořádného rautového stolu? Je libo i obsluhu? No problem...

Jsme si vědomi, že spousta našich klientů nevlastní ani z poloviny tolik vybavení, kolik by k uspořádání společenské akce potřeboval a může to být hned z několika důvodů, jako například nedostatek prostoru pro uskladnění. Proto Vám rádi zapůjčíme vše, co by nemělo na žádném večírku či společenské akci chybět. Pro Vás vždy jen to nejlepší a za tu nejlepší cenu! Jedná se o záležitosti běžného užívaní jako jídelní servisy a sklenice až po věci nákladnější, jako kvalitní zahradní grily, výčepní zařízení či třeba párty stany. Proč tedy složitě shánět potřebné vybavení, když tento problém můžeme vyřešit za Vás? A pokud je Vám libo, postaráme se Vám i kompletní obsluhu.

Nepracujte, bavte se - papejte a bumbejte !