Firemní akce

Zorganizujeme firemní akci na klíč. Soustředíme se na jedinečnou atmosféru každé akce.

Nabídneme Vám výběr z několika atraktivních lokalit jako je např.:

AKCE PRO ZAMĚSTNANCE:

• family day
  • firemní dny
  • sportovní dny
  • výjezdní zasedání
  • motivační programy pro týmy a zaměstnance
  • tématické akce (historie, military, voda, western...)
  • podnikové večírky, plesy a společenské akce (např. Vánoce, letní a zimní párty...)

AKCE PRO OBCHODNÍ PARTNERY:

• Dny otevřených dveří
  • Firemní zákaznické dny
  • Promo akce a road show

Firemní akce pak může proběhnout v jedné ze dvou základních variant:

1.     Event t.j. v pohodovém odpočinkovém rázu. Každý účastník si určí sám, kterou zážitkovou aktivitu během dne chce podstoupit a kterou ne. V tomto případě je našim prvořadým úkolem zprostředkování nevšedního prožitku, který účastníkům přináší odreagování a zábavu. Napomáháme k navození vztahů a pocitu sounáležitosti se skupinou, podporujeme plynulou, efektivní komunikaci a loajalitu účastníků (ať zaměstnanců či zákazníků).

2.     Teambuilding t.j.  v soutěživém stylu. Pro posílení týmového ducha a spolupráce procházejí utvořená družstva jednotlivá stanoviště s aktivitami, sbírají body, případně hrají "o čas". Našim cílem je systematické budování a rozvoj týmu usilujícího o zlepšení svého výkonu. Pracujeme se skupinovou dynamikou, emocemi a učením se vlastním prožitkem. Rozvoje se dosahuje pomocí přesně sestaveného programu, který účastníky vystavuje novým situacím, na které musí reagovat pomocí spolupráce s ostatními. Tyto zážitky jsou následně reflektovány ve společné diskusi, která umožňuje přenos zážitků do zkušeností přenositelných i do pracovního prostředí. Ideálním nástrojem jsou outdoor aktivity, které využívají specifické přírodní podmínky k efektivnímu rozvoji zaměstnaneckých, nebo zákaznických týmů.

Nepracujte, bavte se - kdo si hraje, nezlobí!