Rozhlasová reklama

Potřebujete zmedializovat Vaši akci?

Hodilo by se Vám více zákazníků pro Váš business?

Rádi byste udrželi stávající zákazníky?

Chcete posílit povědomí o vaší značce či výrobku a "zválcovat" tak svou konkurenci?

Máme pro Vás ideální řešení - poskytujeme komplexní mediální a marketingový servis. Vyrábíme a post-produkujeme audio spoty a externě se zabýváme návrhem, výrobou a realizací rozhlasových kampaní pro spol.

MEDIA MARKETING SERVICES a. s.

• Společnost MMS a.s. je součástí holdingu Media Bohemia a je nejsilnějším mediálním zastupitelstvím pro rozhlasová média

• Na mediálním trhu se úspěšně pohybuje již více než 17 let, v současné době obchodně zastupuje 62 regionálních a lokálních rozhlasových stanic sdružených v síti MMS Radio Network

• Každý týden poslouchá rádia sítě MMS Radio Network 4.618.000 posluchačů

• Rádia sítě MMS pokrývají území celé České republiky, největší města jsou pokryta více stanicemi

• Podstatná část rozhlasových stanic je programově koordinovaná do skupin tvořících významné rozhlasové značky na českém rádiovém trhu (Blaník, Hitrádio, Fajn, Kiss, Rock, Hey, Beat, Čas …)

Buďte nejenom vidět, buďte i slyšet,

posílíte tím firemní image a svou společenskou prestiž!